טעם עם הגולן
סל מטעמים מהגולן
וסיורי אוכל

סל מוצרים מהגולן

סל מטעמים חדש מהגולן יוצא לדרך!

הימים מתקצרים, ופסגת החרמון מלבינה משלג, ואני מלקטת לכם סל מכל טוב הגולן. תה דרוזי מתוק של חליטת קינמון וג׳ינג׳ר. ריבה מבקתת העץ של מכשפת הריבות. תפוחי גולן מובחרים ומיובשים לעונה הקרה. מעמולים שנטבלו בסירופ דבשי, בשרים מהמרעה הגולני שנכבשו לנקניק, פרלינים בטעמי ויסקי ופיסטוק שהאומן עיצב ליהלומי שוקולד. 

מה בסל? 

תפוחים מובחרים מהגולן, מיובשים ללא סוכר וללא משמרים ריבת הדרים ״בילטונג״ – חטיף בשר ממולח ומתובל, פורסים פרוסות דקות ומתענגים (כשר בהשגחת הרבנות) תערובת לתה דרוזי של פסגות החרמון – קינמון, ג׳ינג׳ר ואניס, קומקום מיוחד לבישול התה על הגז, קופסת עוגיות דרוזיות מסורתיות ומעמולים בסירופ דבש מארז בוטיק של פרלינים ושוקולד עתיר שכבות גרנולה מובחרת תוצרת גולנית, סל קניות רב פעמי משגע, קלוע בעבודת יד על ידי בוגרים בעלי מוגבלויות, יהודים, דרוזים וערבים, מהגליל ומהגולן.

למה הסל מיוחד? 

קנייה של הסל היא תרומה לתעסוקה השיקומית של עובדים בעלי מוגבלויות. מספר הסלים מוגבל, הסלים עצמם וכל התוצרת עשויים בעבודת יד, בהמון אהבה, מכינים אותם בסדרות קטנות ובוטיקיות ביותר. הם פרי איסוף וחיפוש שלי, כדי להביא לכם תמצית גולנית חורפית משובחת. 

אז מה אתם צריכים לעשות?

שלחו לי ווטסאפ להזמנה, הסל יגיע עד לבית עם שליח נסיך. עלות סל: 370 ש״ח. עלות משלוח לכל הארץ: 100 ש״ח. מספר הסלים מוגבל! הקדימו את הזמנותכם * התמונה להמחשה, יתכנו שינויים בצבע הסל *

לכל שאלה, אני כאן. תרגישו חופשי להתקשר, אפרת 052-8348489

סיורי אוכל בגולן

סיורי אוכל בגולן

שלום, אני אפרת, חיה עם משפחתי בגולן בין כרמים ושדות, יוצרת ומצלמת מתכונים וכותבת עליהם בבלוג שלי, סקרנית להכיר מטבחים מיוחדים, מסורתיים ויצירתיים, והפעם אני מזמינה אתכם לבוא איתי לסיור אוכל בכפרים הדרוזיים ׳טעם עם הגולן׳ ולהיכרות אינטימית עם המטבח הדרוזי של צפון הגולן. 

באוויר הקריר של הרמה, בין נשים במטפחת לבנה ופלאחים עובדי אדמה נטעם את סודות המאכלים הדרוזים.

נשמע סיפורים על נשים פורצות דרך בחברה דתית, ונכיר סיפורים על גילגולי נשמות.

כל סיור לא דומה לקודמו ומשתנה לפי העונה, הגידולים וטריות היבול שנקטף.

אנשי הכפר מחכים לנו עם דובדבנים ותפוחים מהמטע, עלי גפן ממולאים, מלפוף, פטאייר, תה מאטה ומרלי, פיתה ולאבנה, קטאיף וכנאפה.

בדוכני הפלאחים נוכל לקנות מעדנים כמו דבש חרמון עם חלת דבש, חומץ תפוחים בייתי, דבש חרובים, דיבס, ריבות ביתיות, חמוצים שמן זית, מיץ סחוט, נכיר מקרוב את מאפיית הפטאייר המקומית, לפעמים את טוחן הקפה ואפילו נלמד להכין כנאפה מדהימה, בעצמנו.

סיור אוכל בכפרים הדרוזיים בגולן הסיורים מתקיימים בדרך כלל בימי שישי בין השעות 10:00-14:30 

 סיור פתוח להרשמה יתקיים בע״ה בימי שישי
9.4  |  16.4

כתבו עלינו ב ynet

כתבו עלינו באתר לאשה ‘xnet

סרטון קצר אצל מאיה דרין באתר ׳ישראל היום׳

כתבו עלינו באנגלית במגזין ׳טאבלט׳16.

לקבוצות קטנות לימי גיבוש ובילוי | הסיור צמחוני | מתאים למבוגרים 

| הסיור ברכבים פרטיים | מספר המקומות מוגבל ומותנה במינימום משתתפים

רוצים לשאול ולברר? התקשרו אלי
אפרת: 052-8348489

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *